Знижки імениникам

Тести і огляди

Полтава контест 2020. Соревнования на трюковых самокатах.

Полтава контест 2020. Соревнования на трюковых самокатах.

09.09.2020

29 августа 2020 года мы помогали ребятам в Полтаве проводить их первый контест в новом скейтпарке. В этом видео - наш небольшой отчет об этом событии.

Возможно, видео покажется немного затянутым, это всё потому, что мы хотели показать всех участников, даже самых маленьких. Надеемся, что им будет приятно увидеть себя в этом видео и они станут профессиональными райдерами.

Призы, которые получили лучшие райдеры:

★Лига новичков★ 1 место – Руль Longway Summit Pro Scooter Bar Black, 2 место – Колеса для трюкового самоката Movino Edge 100 mm Gold, 3 место – Грипсы для трюкового самоката Longway Grips Black

★Лига Pro★ 1 место - District HT570 Deck 130x570 mm Titanium Grey, 2 место - Зажим Native Stem SCS Pro Scooter Clamp raw, 3 место – Колеса для трюкового самоката Movino Elite 110 mm BlackВідгуки покупців

Напишіть відгук

Ваш відгук*


Відгуків ще немає


Тести і оглядиСпецпропозиція

 • 5 типів самокатерів у скейтпарку

  5 типів самокатерів у скейтпарку

  Самокатна двіжуха зараз настільки велика, що кожного дня ти можешь зустріти нового райдера навіть там де ти його не чекав. А в скейтпарку та стріту палітра райдерів не має меж. Але окрім класиних райдерів, які роблять трюки, знімають відоси в інсту і роблять прогрес... Є також інші... самокатери. І ціх "самокатерів" ми сьогодні вам покажемо.

  15.08.2022[Тести і огляди]
 • Найбільший трюковий самокат. Rideoo Flyby Street Pro.

  Найбільший трюковий самокат. Rideoo Flyby Street Pro.

  Ми продовжуємо розглядати компліти для стріт райдерів. Сьогодні на нашому столі є крутий латвійський компліт Rideoo Flyby Street. Для кого його зробили, з якого тесту та для кого? Сьогодні у нашому відео – самокати Rideoo Street.

  09.08.2022[Тести і огляди]