Подарунки знижки іменинникам

Популярні товари

Новинки

Акційні товари

Інтернет-магазин самокатів для дітей і дорослих Samokat.ua . Підберемо самокат для кожного!

До популярних сьогодні в усьому світі засобів пересування відносяться самокати. Це різновид транспортного засобу, який при відносній простоті конструкції характеризується рядом численних переваг:

 • практичністю;
 • мобільністю;
 • компактністю;
 • екологічністю;
 • іншими.

Різноманітні моделі скутів пропонує «Самокат» – магазин самокатів для дорослих та дітей, ціна яких залежить від численних факторів.

Види самокатів

Весь модельний ряд, що пропонує наш онлайн магазин самокатів підрозділяється на дві основні категорії.

 1. Для дітей.
 2. Для дорослих.

Дитячі самокати – це спосіб не тільки весело провести дозвілля, але й зміцнити здоров’я, розвинути вестибулярний апарат, укріпити м’язову систему. Виробники пропонують транспортні засоби для малюків різного віку – для дітей від 1 року, від 2 років, від 3 років, від 4 років, від 5 до 6 років, від 7 до 8 років, для дітей від 9 до 10 років та більш старших, а також для підлітків.

Дитячі моделі представлені в різноманітних яскравих кольорах, що дозволяє підібрати засіб пересування для хлопчика чи для дівчинки. Також для дитячих самокатів характерна наявність додаткових аксесуарів, що підвищують цікавість малюків.

Моделі для дорослих за рахунок маневреності дозволяють завжди бути в призначений час в призначеному місці, та не залежати при цьому від руху громадського транспорту. Також самокати є надійним супутником під час прогулянок, відпочинку на природі.

Самокати в інтернет-магазині онлайн для дорослих представлені в більш стриманій палітрі кольорів, вони характеризуються стильним дизайном, розроблені з застосуванням різноманітних сучасних технологій, стійкі до значних навантажень.

Класифікація самокатів за призначенням

В залежності від свого призначення, всі самокати розділені на дві групи.

 1. Міські.
 2. Трюкові.

Міські самокати призначені для щоденного пересування по місту, тому вони розроблені для забезпечення максимального комфорту. Вони маневрені, що дозволяє швидко дістатися до місця призначення навіть при великій кількості людей на вулиці.

Самокати трюкові розроблені спеціально для райдерів, що виконують різноманітні трюки в парках, скверах, на спеціально призначених та обладнаних для цього майданчиках.

В зв’язку з тим, що трюкові транспортні засоби для дітей та дорослих призначені для фрирайду, фрістайлу та інших напрямків, всі моделі (для новачків, райдерів середнього та просунутого рівня підготовки) оснащені більш міцними комплектуючими, стійкими до поломок, що здатні витримувати значні навантаження.

Купити самокати в Україні з доставкою від відомих світових брендів, пропонує інтернет-магазин Samokat. У нас представлений різноманітний модельний ряд за вигідними цінами від виробника, з гарантією на всі транспортні засоби. Замовити самокат недорого можна в Києві та інших містах.

Читати повністю

Спецпропозиція

 • Ідеальний самокат для трюків

  Ідеальний самокат для трюків

  Компліт - це дуже крутий варіант, коли хочеш собі новий самокат недорого. В топові компліти вже понад рік встановлюють різні інновації. Колеса 30 мм, надійні алюмінієві рулі, топові деки.

  05.12.2022[Тести і огляди]
 • Круті роліки Movino і не тільки

  Круті роліки Movino і не тільки

  Сьогодні у нас досить незвичне відео. Ми звикли, що кожен раз ми вам розповідаємо про самокати. Але сьогодні інша тема, у якій Олежа нічого не тямить. Це ролики.

  28.11.2022[Тести і огляди]